Kim jestem? Jestem wizjonerką. Idealistką, która twierdzi, że to my zmieniamy świat – każdy na swój sposób kreuje rzeczywistość, w której żyjemy. Co mam Wam do powiedzenia? Chcę podzielić się swoją wiedzą o środowisku. O tym, jak nasze codzienne działania na nie wpływają. Jak małe, nieodczuwalne dla nas kroczki, mogą oczyszczać oceany, odciążać portfel czy pozwolić się delektować własnymi uprawami.

Mojego bloga i instagrama staram prowadzić w oparciu o różne treści, które współgrają z moimi wartościami. Najczęściej zobaczycie tu treści ekologiczne, małe triki na codzienne zagwozdki, tematy społeczne, które w mediach masowego przekazu znikają między katastrofami i korona-wieściami. Jednak nie tylko tym żyję – codziennie tworzę różne rzeczy, staram się dbać o swój komfort psychiczny i zbilansowane życie. Czasami, aby wprowadzić Was nieco w mój mały świat, będzie bardziej lajfstajlowo.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, a w przekazywanych przeze mnie treściach znajdziesz coś dla siebie 🙂

Chcę Wam pokazać, jak możemy zmieniać świat w lepsze miejsce. Takie, w którym dobrze się żyje i które chcemy przekazać przyszłym pokoleniom.